Biuro księgowe Gdynia – nasza historia

„Efekt” to biuro księgowe z siedzibą w Gdyni, które zostało założone przez Ewę Małkowską-Paul. Profesjonalnie i kompleksowo obsługujemy spółki, stowarzyszenia, fundacje, działalności gospodarcze i najmy osób fizycznych. Współpracujemy z firmami z całej Polski. Z usług naszego biura księgowego korzystają głównie przedsiębiorcy z Trójmiasta (Gdyni, Sopotu i Gdańska), dla których świadczymy kompleksowe usługi m.in. z zakresu obsługi kadrowo-płacowej oraz księgowej.

Biuro księgowe „Efekt” działa na rynku od 2009 roku. Od samego początku wychodzimy naprzeciw potrzebom Klientów. Jesteśmy przy tym elastyczni – odbieramy dokumenty z siedziby firmy lub we wskazanym przez Klienta miejscu i czasie. Doskonale wiemy, że załatwianie spraw w urzędach jest czasochłonne, dlatego też oferujemy pomoc w tym zakresie – reprezentujemy naszych Klientów przed urzędami skarbowymi i ZUS.

Biuro księgowe Gdynia – Skorzystaj z naszego doświadczenia i wiedzy

Dotychczas zaufało nam wielu Klientów, którym prowadzimy księgi rachunkowe, zapewniamy obsługę kadrowo-płacową i pomoc w kontakcie z urzędami. Pomożemy Ci założyć firmę i zarejestrować spółkę oraz przygotujemy za Ciebie niezbędne dokumenty.

W naszym biurze księgowym obsługujemy zarówno małe, jednoosobowe firmy, jak i średniej wielkości przedsiębiorstwa, które zatrudniają dziesiątki pracowników. Każdemu Klientowi zapewniamy wszechstronną pomoc w trakcie prowadzenia firmy – zapraszamy do współpracy.

„Efekt” – Biuro księgowe Gdynia – Dane firmy:

  • właściciel: Ewa Małkowska-Paul
  • podstawa prawna: zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej Urzędu Miasta Gdynia nr 75266
  • NIP: 879-231-27-35
  • REGON: 220741915
  • rachunek bankowy: BRE BANK Wydział Bankowości Elektronicznej mBank, 33 1140 2004 0000 3102 5972 6823
Biuro księgowe Gdynia